Ubezpieczenia

Nasza firma specjalizuje się w ubezpieczeniach

Wiemy jak ważne jest zabezpieczenie swojego majątku, zdrowia oraz życia. Wiemy także, że nie wszystkie sytuacje życiowe można przewidzieć. Dlatego też, naszym Klientom oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie.
Z naszą firmą możesz poczuć się bezpieczniej!

PZU – solidny partner

Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA to firma o dwustuletniej tradycji, która jest w Polsce zarazem najbardziej doświadczonym i największym ubezpieczycielem. Wielu Polaków taktuje ją jako solidnego partnera, któremu można zaufać – szczególnie w przypadku profesjonalnej obsługi oraz rzetelnego traktowania Klientów – także w zakresie wypłaty świadczeń w ramach wykupionych ubezpieczeń. PZU w swojej bogatej ofercie ubezpieczeń zapewnia zabezpieczenie wszystkich dziedzin życia zarówno prywatnego, jak i gospodarczego czy publicznego. MDS TRANSPORT jest agentem, który w imieniu PZU oferuje ubezpieczenia majątkowe i ubezpieczenia na życie.

Dla kogo ubezpieczenia

MDS TRANSPORT prowadzi agencję PZU dla wszystkich swoich Klientów. Dzięki wielu latom udanej współpracy z PZU możemy Państwu, w szczególności firmom transportowym oraz w ramach ubezpieczeń grupowych, zaproponować wysokie rabaty oraz bardzo korzystne warunki ubezpieczeń.

Ubezpieczenia majątkowe

To niezwykle szeroka i bardzo znacząca gałąź ubezpieczeń. Pozwala w pełni zabezpieczyć majątek przed różnymi losowymi zdarzeniami. W ramach ubezpieczeń majątkowych można ubezpieczyć zarówno nieruchomości (dom, mieszkanie, gospodarstwo, biura) jak i wykupić ubezpieczenie komunikacyjne, obowiązkowe OC, AC, NNW, turystyczne, typowo majątkowe oraz kompleksowe – zawierające w sobie wiele różnorodnych elementów (np. ubezpieczenie majątkowe, OC, AC, NNW i ubezpieczenie domu).

Ubezpieczenia na życieJeśli zależy Ci na zabezpieczeniu zdrowia i życia swojego oraz bliskich lub współpracowników skorzystaj z ubezpieczeń PZU na życie. W ramach tego rodzaju usług możesz ubezpieczyć się indywidualnie, grupowo, dokonać ubezpieczeń dodatkowych, zdrowotnych i innych.

Kontakt

Dbasz o przyszłość swoją oraz swoich najbliższych? Ubezpiecz się u nas w PZU! Dzięki nam uzyskasz nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale także duże oszczędności. Sprawy ubezpieczeń prowadzi Pani Marta Zakrzewska - Grubka. Zadzwoń tel. 789 428-814 lub napisz – mail: martazakrzewska@agentpzu.pl. Z nami zawsze pewnie i bezpiecznie!

martazakrzewska@agentpzu.pl
+48 502 105 073

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

MDS Transport Sp. z o.o.
43-200 Pszczyna, ul. Konopnickiej 35
e-mail: sgrubka@gmail.com