O firmie


MDS TRANSPORT to solidny partner biznesowy.

Naszymi atutami są wiedza i doświadczenie!

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które już od wielu lat świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych, instytucjonalnych i przedsiębiorstw. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy na trudnych drogach Polski i Europy przewożąc towary o różnorodnym charakterze.

Naszą dewizą jest: „zawsze w drodze, zawsze na czas!”.

Wykonujemy szeroki zakres usług – w ramach transportu krajowego oraz międzynarodowego na terenie Unii Europejskiej przewozimy ładunki całopojazdowe oraz drobnicowe. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycję współpracy, a dewiza firmy będzie towarzyszyć nam w całym cyklu realizacji zlecenia. Drogowy transport towarów jest nie tylko naszą pracą – to nasza pasja!

Flota – to nasza zaleta

Dysponujemy nowoczesnymi i sprawdzonymi pojazdami, które pozwalają w pełni realizować nawet najtrudniejsze zlecenia naszych Klientów. Doskonale przygotowany park samochodowy sprawia, że jesteśmy w stanie dynamicznie realizować każde zlecenie. Świetnie rozwinięta logistyka pozwala nam optymalizować na korzyść naszych Klientów wszelkie realizowane zadania.Zawsze solidnie i rzetelnie

Tę niewątpliwie trudną pracę zawsze wykonujemy solidnie i rzetelnie. Nasi partnerzy doceniają zaangażowanie oraz punktualność, z jaką dowozimy towary na miejsce przeznaczenia.

Stawiamy na ludzi!

Głównym atutem naszej firmy są pracownicy. Dynamiczny sztab pasjonatów transportu z zaangażowaniem wykona każde zlecenie. Jesteśmy młodym, prężnym, nieustannie doskonalącym się zespołem fachowców, który otwiera się na nowe możliwości i stale poszerza swoje doświadczenie. Wysoko wykwalifikowani kierowcy to weterani europejskich szlaków drogowych, którzy bez przeszkód pokonują najdłuższe trasy. Personel administracyjny dba o dobrą organizację zadań powierzonych przez naszych Klientów. Nam bez obaw możesz powierzyć transport swoich cennych ładunków.

transport spedycja
+48 502 105 073

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY

MDS Transport Sp. z o.o.
43-200 Pszczyna, ul. Konopnickiej 35
e-mail: sgrubka@gmail.com